Podmínky přepravy

Zakoupené zboží zasíláme prostřednictvím České pošty, společnosti PPL. Ve zvláštních případech (nadměrné zásilky) můžeme použít jiného přepravce nebo vlastní závoz. Můžete navrhnout vlastního přepravce. Zboží je možno vyzvednout ve výdejním místě OpenPack Zlín, viz. kontakty. Cena přepravy vypočtená e-shopem je pouze orientační a může se změnit. V případě úpravy výše přepravného Vás budeme kontaktovat.

Pro přepravu společností PPL nebo DHL, nebo ČP je nutné k objednávce uvést Vaše telefonní číslo, aby Vás řidič mohl kontaktovat ve chvíli, kdy k Vám poveze balík. V případě přepravy Českou poštou nebo PPL je na uvedené telefonní číslo také zasíláno avízo o stavu přepravy balíku. Poštovné ZDARMA a ZVÝHODNĚNÉ PŘEPRAVNÉ platí pouze u zboží, které je takto označeno. Ceny přepravného jsou uvedeny včetně DPH.

Česká pošta 

doručí vaší zásilku "do 24 hodin" po celé ČR, v o termínu doručení budete informováni. V den expedice obdržíte informaci s číslem balíku a datem přepravy.

Dle podmínek České pošty si způsob doručení prostřednictvím www.ceskaposta.cz/zmenadispozice, kde po zadání čísla zásilky a kontaktního telefonu nebo emailu můžete změnit termín nebo místo pro doručení své zásilky.

Standardní úložná doba balíku se řídí podmínkami české pošty. Sledování zásilek je možné na adrese: www.ceskaposta.cz/cz/nastroje/sledovani-zasilky.php

 

PPL normální balík – pouze ČR

  • do 30 kg: 130 Kč
  • 30–50 kg: 300 Kč
  • Cena dobírka: +40 Kč

Podmínky přepravy se řídí obchodními podmínkami spol. PPL. Sledování zásilek je možné na adrese: www.ppl.cz