Přestavbová sada PROSAT PLUS 4. třída pro kotel Viadrus U22 a U26 - 5 článků + ST-37N RS

sada-U22-U26-4-5

Nový produkt

4 třída, 5 článků, řídící jednotka ST-37N RS, 180kg paliva, 20-39kW

Více informací

Skladem ve Zlíně: 0 ks

Dostupnost zboží:Externí sklad: expedice do 14-ti dnů

28 199 Kč s DPH

Více informací

Přestavbová sada PROSAT PLUS 4 třida pro kotel Viadrus U22 a U26 - 5 článků + ST-37N RS

PŘESTAVBOVÁ SADA PROSAT PLUS 4 EMISNÍ TŘÍDY JE VYBAVENA CERTIFIKATEM 4 TŘIDY NA ČERNÉ A HNĚDÉ UHLIÍ OŘECH 2. SADA JE CERTIFIKOVANA PRO KOTEL VIADRUS U22 A VIADRUS U26.

Jste unavení tím, že musíte chodit a přikládat do kotle každých pár hodin? Nechcete utrácet spoustu peněz za nový automatický kotel? Řešením je přestavba kotle Viadrus! Pokud jste majitelem kotle VIADRUS U22 nebo VIADRUS U26, díky přestavbové sadě můžete změnit svůj starý litinový kotel v automatický kotel na tuhá paliva.

Kombinace odolných litinových dílů a moderních technologií je pro přestavbu kotle Viadrus tím nejlepším řešením! Tato sada vám pomůže ušetřit čas a peníze!

Zateplená verze přestavbové sady má podstavec kotle izolovaný minerální vlnou která snižuje tepelné ztráty do okolí, a zvyšuje účinnost celého setu. 

Palivo

Přestavbová sada pro kotle Viadrus U22 a U26 byla vytvořena pro spalování pevných paliv. Základním palivem je černé uhlí a hnědé uhlí ořech 2. Výkon hořáku je 20-39 kW.

Jedná se o modernizovanou verzi podavače, kde při použití jak černého, tak i méně kvalitního hnědého uhlí je garantována účinnost kotle a dodržení emisní normy 4. třídy.

Podavač

Pro zvýšení pevnosti a životnosti celého systému je použit speciální hořak, který je vyroben z litiny. Díky využití moderních technologií konstrukce hořáku a šneku je možné spalování paliv s nižší kvalitou a s vyšším obsahem vlhkosti.

Podstavec

Podstavec přestavbové sady je univerzální a proto může být sestava nainstalována na levé nebo na pravé straně kotle Viadrus. Palivová nádrž je vyrobena z ocelového plechu a je schopna pojmout přibližně 180 kg paliva (uhlí). Dveře jsou utěsněné a díky tomu se k palivu nedostane vlhký vzduch.

 

ŘIDICI JEDNOTKA TECH ST-37N RS

Jednotka ST-37 RS, ovládá čerpadlo oběhu vody ÚT a čerpadlo TÚV. Je zodpovědná za výpočet množství vzduchu a paliva, které mají být dodány do spalovací komory.

Výhody řídící jednotky:

 • vícejazyčné menu: česky, slovensky, polsky, německy, anglicky, litevsky, rusky, maďarsky, holandsky
 • regulátor je přizpůsoben pro bezdrátové ovládání (ST-260 a ST-280)
 • možnost připojit pokojový termostat (ST-290)
 • možnost přepínání letního režimu (kde funguje jen čerpadlo teplé vody) nebo zimního režimu (v provozu obě čerpadla)
 • regulátor je vybaven LCD displejem
 • regulátor je vybaven teplotním čidlem ÚT, TÚV a čidlem teploty v podavači

 

Komponenty přestavbové sady:

 • podavač
 • palivová nádrž
 • podstavec
 • řídící jednotka ST-37n RS
 • ventilátor

Díky této sadě je přestavba kotle Viadrus na automatický kotel levná a snadná! Přestavbová sada splňuje parametry 4 emisní třídy podle normy 303-5: 2012. Po odšroubování palivové nádrže, přestavbová sada se vejde do každého auta Kombi.

Comments ( )